Bayan Sunucu Sahipleri Daha Başarılı

Merhaba arkadaşlar uzun süredir yazmaya ara vermiştik. Arada bir sizlere okunacak bir şeyler yazalım istiyoruz. Bugünkü konumuz bayan sunucu sahiplerini ele alacağız. Bildiğiniz gibi İRC Sunucularında genelde erkek sunucu sahipleri ve bir adet de sevgilisi olur. Herhangi bir sunucuya girin ve Motd sayfasını incelediğinizde sunucu sahibi kısmında Bir bayan ve birde erkek nicki göreceksiniz. İki sevgili bir sunucu 🙂

bayan sunucu sahipleri

Bayan Sunucu Sahipleri Başarılı Mı?

Bayan sunucu sahiplerine nadir rastladığımız İRC serüveninde yine de içinde İRC aşkı yanan bayan arkadaşlarımız mevcut. Bu İRC aşkını sohbet sunucusu açarak taçlandıran bayan sayısı ise çok az sayıda. Fakat şöyle bir istatistik çıkardım ben sizlere bayan sunucu sahiplerinin yada bayanların kontrolünde olan sunucular genelde daha başarılı bir grafik çiziyorlar. Başarı kolay kolay gelmiyor ama bayanlar elini atınca başarı kolayca sağlanabiliyor ve çok kolay gelebiliyor. Bayanlarımızın sihirli elleri İRC hayatında daha fazla olsa belkide İRC daha başarılı bir grafik çizecek. İRC’in başarısına bile katkı sağlayacaklardır bundan şüphem yok yeter ki bir işe bayanlar elini atsın.

Neden Daha Başarılılar?

Bayan Sunucu sahipleri neden daha başarılı diye soracak olursanız eğer cevabını da verelim. Bayanlar ile erkeklerin bir olaya bakış açısı çok farklıdır. Bunlar ilk sebeptir ama en büyük sebeptir. Bir olaya erkeğin verdiği tepki ile bayanın verdiği tepkiyi gözünüzün önüne getirdiğiniz zaman ne demek istediğimi tam olarak anlayacaksınız. Bayanlar olaya daha geniş açıdan bakarlar ve düşünerek hareket ederler. Biz erkekler ise bir işi yapmadan önce kararımızı verme süremiz 5-6 saniyedir. Olumlu yada olumsuz hemen karar veririz. Aceleciyiz ve sabırsızlık başarısızlık getirir. Burada da anlaşılıyor kadın erkek eşit değil. 😀 Kadınlar erkeklerden bir işi daha iyi yapabiliyorlar.

Saygı ve sevgilerimle sağlıcakla kalın Hoşça Dostç Kalın.. catlakkorsan

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.