Bayanlarla Canlı Sohbet Ederken Dikkat Etmeniz Gereken 3 Kural

Bayanlarla Canlı Sohbet Ederken Dikkat Etmeniz Gereken 3 Kuralı sizler için açıklıyoruz. Online sohbet odalarında kimi zaman bayanlarla kimi zaman ise erkeklerle sohbet ediyoruz. Eğer bir erkek iseniz ve bir bayan ile sohbet ediyorsanız birazdan anlatacağım kurallara dikkat etmenizde fayda var.

kadin sohbet

1- Direk Samimi Konuşmalara Geçmeyin

 

Canlı sohbet sitelerinde erkek kullanıcıların en çok hata yaptıkları en önemli konulardan bir tanesi; iki üç mesajdan sonra sanki kırk yıllık arkadaşmışçasına muhabbete devam etmeleridir. Bu konuda sizlere tavsiyem konuşmaya başladıktan sonraki 10-20 dakika içerisinde kendinizi tanıtmaya ve karşınızda ki bayanı tanımaya yönelik bir muhabbet oluşturun. Bu şekilde karşınızdaki kişi hakkında bilgi sahibi olursunuz ve konuşmanın devamında onun konuşmaktan hoşlanacağı konular bulabilir ve arkadaşlığınızı daim hale getirebilirsiniz.

 

2- Ona Sonradan Ulaşabilmeniz İçin İnstagram, Facebook veya Başka Bir Mecrada ki Bilgilerini İsteyin

 

Eğer sohbetiniz çok güzel devam ediyorsa ve karşınızdaki bayanın sohbeti hoşunuza gittiyse ondan direk telefon numarasını istemek yerine ilk başka sosyal mecralardaki hesaplarını öğrenin. Burada unutmamanız gereken nokta şu ki; hiçbir bayan daha 20-30 dakika önce tanıştığı bir erkeğe numarasını vermez. Canlı bir sohbet sitesindesiniz sonuçta, güven veremeyebilirsiniz. Bu yüzden aranızdaki etkileşime sosyal medya aracılığıyla devam edersiniz ve ardından numarasını istersiniz.

 

3- Hakkınızda Yalan Yanlış Bilgi Vermeyin

 

Önemli bir konulardan birisininde bu olduğunu düşünüyorum. Çünkü tanıştığınız kişiyi verdiğiniz yalan yanlış bilgilerle etkileyebilirsiniz fakat karşınızdaki kişi gerçekleri öğrendiği zaman işler hiçte beklediğiniz gibi gitmeyecektir. Empati kurun. Karşınızda ki bayanı kendi benliğinizle etkileyebilirseniz ne mutlu size, eğer etkileyemezseniz başka bir bayan bulup onunla yolunuza devam etmeniz gerekecektir. Unutmayın eninde sonunda sizden hoşlanacak ve arkadaşlığa devam edecek birisini bulacaksınız.

 

Eğer anlattığım bu üç altın kurala uyarsanız, gerçekten güzel bir bayan arkadaş bulacaksınız. Sağlıcakla kalın 🙂

Yazar: Murat

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.