Beyaz Atlı Prens Ne zaman Gelecek?

Her kızın bir beyaz atlı prensi vardır. Sizinde olduğu gibi değerli bayan okuyucularımız. Bu beyaz atlı prens kimdir necidir nerede yaşar ne içer ne giyer diye sizin yerinize bizler düşündük. Beyaz atlı prensiniz ne zaman gelecek diye her gün düşünüyorsunuz. Belkide gece rüyalarınızda onunla sohbet ediyorsunuz. Beyaz atlı prensiniz de gelmek için sizden bir tılsım bekliyor olabilir. Belkide beyaz atı yoktur onu aramaya gitmiş de olabilir.

beyaz atli prens sohbet

Beyaz Atlı Prens Ne Zaman Gelir

Beyaz atlı prensiniz gelir gelmesine de sizin kafanızdaki mi gelir yoksa tam tersi siyah at ile mi gelir orasını bilemeyiz. Ama bir gün o prens buraya gelecek. Hayallerinizde o sohbet ettiğiniz defalarca saatlerce muhabbet ettiğiniz prensiniz sizi hiç yalnız bırakmayacak ve en ummadığınız anda gelecek. Sizin hayallerinizdeki o prens istediğiniz gibi gelmeyebilir ve bu yüzden de prensinizi kaçırabilirsiniz. bu yüzden gelen prenslere dikkat etmelisiniz. Mutlu olanlar doğru durakta inmesini bilen insanlardır. O tren bir kez gelir ve ikinciye gelmez.

Sonuca bakarsak değerli bayan okuyucularımız prensinizi kaçırmayın. Seçici ve duygusal görünmeyen insanlar bazen haddinden fazla duygusal olabilir.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.