Büyüdükçe Daha Çok Büyüme İsteği

Merhaba arkadaşlar farklı bir konu ile karşınızdayız bugünkü konumuz büyümek ve büyüme isteği ile gelen büyüdükçe daha da büyümek. 🙂 Değişik ve ilginç bir konu ile sizlerleyiz büyümek her alanda herkeste olan bir hastalık diyebiliriz. Kimi zaman zararlı kimi zaman faydalı olan bir duygu desek tamda yerinde olmuş olacaktır.

buyumek

Büyüdükçe Daha Çok Büyümek

Büyümek bildiğiniz gibi hepimizin küçük yaşta karşılaştığı bir durumdur. Küçük yaşlarda her insan bir an önce büyümek ister, özgür olmak daha çok yenilik yapmak ister. Büyüyünce herşeyin güzel olacağı duygusu içimize yerleşmiştir o yaşlarda beynimizi kasıp kavuran tek konu büyümek olmuştur. O zamanlar bunu bir büyüğünüze danıştığınız zaman ise size gülerek keşke ben senin yaşında olsam dedikleri hala kulaklarımızdadır. Keşke şuan hepimiz o düşündüğümüz yaşlarda olabilsek. Büyüdükçe sorumlulukların artar, sırtına yük biner zor olur. Büyümek zordur büyüme isteği fazladır. Büyüyüncede küçülmek isteriz hepimiz. 🙂

buyudukce buyumek

Neden Daha Çok Büyümüyorum Ki?

Büyümeye iş alanında bakacak olursak bir sohbet sitesinin kurulduğu gün büyük hedefleri vardır. İlk hedef büyük bir sunucu olmak ve en iyisi olana kadar çalışmak. Ama hayat sırtınıza yükü vurunca öyle o işler kolay olmuyor. Yerinizde de sayabiliyorsunuz bir anda büyüyebiliyorsunuz da bu hiç belli olmuyor. Sohbet sunucularıda büyümek istiyor her farklı alanlarda tüm siteler sanalda en iyisi olmak istiyor. Ama bunu sadece 1 kişi en iyisi olabiliyor. Zirve tek kişiliktir unutmayın daha çok çalışarak, daha çok yük taşıyarak, daha çok geceleri uykusuz kalarak amaçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Hoşça Kalın Sağlıcakla Kalın. catlakkorsan

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.