En İyi İRC Hosting Firmaları

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere İRC Hosting paketlerinden ve firmalarından bahsedeceğim. Bildiğimiz gibi İRC açmak basit bir iş ama kaliteli bir hosting firmasıyla çalışmak zordur. Tüm firmalar aynı hizmeti yada sizin istediğiniz gibi bir hizmeti veremeyebiliyorlar. Bu tür sıkıntıları genelde hepimizin yaşadığından dolayı konuya bizde değinmek istedik ve sizlere İRC Hosting sağlayan firmalar hakkında fikir önerisinde bulunmak istiyoruz.

en iyi irc hosting firmalari

Sunucuda Gerekli Olan Özellikler

Sunucumuzu açarken olmazsa olmazlarımızı sıralarsak ne aradığımızı bilirsek ona göre sizler için daha kolay olacaktır.

  • Koruma Botu ( Proxy – S-Bot vs )
  • Mobil Ban Sistemi
  • Mobil Giriş Sistemi
  • Oto Dj Sistemi

Evet arkadaşlar ilk defa sunucu açacaksanız yukarıdaki saydığımız 4 özellik olmazsa olmazlarınız olsun. Sunucuda gerekli olan özelliklerimizi saydıktan sonra şimdide bunlardan sonra gelen fiyat konusu olacaktır. Tüm bu özellikleri en uygun fiyata nasıl bulabiliriz?

 

zirveshell Logo

En Ucuz İRC Hosting 25 TL ZirveShell

En ucuzundan almak istiyorsanız İRC hosting en düşük fiyatı kaliteli hosting firmaları arasından ZirveShell 25 TL ye bu hizmeti sunuyor ancak saydığımız özelliklerden bir kaçı eksik olarak sunuyor. Bu özellikleride ek olarak alırsanız firmadan fiyat sizlere 35 yada 40 TL’ye kadar ulaşacaktır. Ancak ZirveShell’in eksik noktası Mobil ban sistemi olarak gözlemledik. Mobil saldırılara karşı yetersiz bir koruma sistemi mevcut olduğu için tercihi sizlere bırakıyoruz.

ZirveShell İRC Hosting Paketleri

sekershell logo

SekerShell ile Anında Online Destek

Sekershell Hosting Firmasının en büyük tercih sebebi bence Online destek sistemi günün hangi saatinde giderseniz gidin karşınıza mutlaka bir muhattap bulabilirsiniz. Artı olarak SekerShell kendi yaptığı yazılımlarla ve yıllardan gelen tecrübesi ile kendisini kanıtlamış ve İRC Hosting denilince akla gelen ender firmalardan birisi olarak göze çarpıyor. Sekershell’den paket alacak olursanız eğer sizlere en ucuz paketi 40 TL gibi cuzi bir miktara sağlıyorlar. Ama mobil girişleriniz için lisans satın almanız gerekiyor. ( 1 defaya mahsus 90 TL civarı ) Daha sonra ömür boyu kullanabilirsiniz diğer firmalarda mobil lisans için ücret almayabiliyorlar. Buda Sekershell’in eksisi mi diyelim yada siz düşünün karar verin bu konuya. 🙂

SekerShell İRC Hosting Paketleri

SekerShell 7/24 Destek

yelli hosting logo

İRC Dünyasının Yeni Çiçeği Yelli Hosting

Yelli Hosting daha önce herkesin bildiği İdealShell.Com firmasının domainini satın alarak göze çarpan bir firma, daha önceden İRC makinaları varmıydı bu konuda kesin bil bilgimiz olmadığı için aktaramıyoruz sizlere. Ama Yelli Hosting uygun bir fiyata Güzel iki paketiyle piyasaya girmeye hazır bir durumda. Kendilerininde Sohbet siteleri olan AskKalbim.Net ile dikkat çeken yeni bir firma. Paketlerinede bakacak olursanız uygun ve kullanışlı olarak tavsiye edebiliriz.

Yelli Hosting İRC Hosting Paketleri

Yeni İRC Sohbet sunucusu açacak arkadaşlara veya İRC Hosting firmasını değiştirmek isteyen arkadaşlarımıza önerimizdir. Kesinlikle firmalar arasında bir kötüleme vs. yapılmamıştır.

 

Yazar: admin

1 thought on “En İyi İRC Hosting Firmaları

    Eksik Gözlem

    (31 Mayıs 2018 - 20:52)

    Gözlemlerinizde eksik var diyorum.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.