En İyi WordPress Kişisel Blog Teması

En iyi WordPress kişisel blog teması hangisi? Sorusunu soruyor ve kişisel blogunuz için yeni bir WordPress teması arıyorsanız bu yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Meks ekibinin yaratıcısı olduğu Voice WordPress teması kişisel bloglar için biçilmiş kaftan.

Yabancı kişisel blogların yanında Türkiye’de de oldukça popüler olan bu temanın saymakla bitmeyen özellikleri var. Ayrıca temayı kişisel zevklerinize göre düzenleyebiliyor olmanız, temanın diğer kullanıcılarından farklı şeyler ortaya koymanıza olanak sağlıyor. Temanın görsel güzelliğin haricinde 2 önemli şey var;

1- %100 Responsive Tasarım

Voice tasarımını daha önce deneyimlemiş birisi olarak söylemeliyim ki tema bütün cihazlarda çok hoş bir görüntüye sahip.

2- Süper Hız

Bildiğiniz gibi websitelerin yüklenme hızları kullanıcılar için çok önemli bi’ durum. Çoğu blogger site yüklenme hızlarının düşük olması sebebiyle ziyaretçi kaybı yaşıyorlar, voice teması ile bu durumu yaşamanız söz konusu değil.

Peki WordPress Voice Teması Ücretsiz İndirmek Mümkün Mü?

Maalesef böyle bi’ şey söz konusu değil, temayı kullanmak istiyorsanız 69$ ücreti bulunuyor ve bunu ödemek zorundasınız. Bazı sitelerde w*rezi mevcut fakat kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Hiçkimse durduk yere ücretli bi’ şeyi size ücretsiz olarak vermez, zararlı kodlara maruz kalabilirsiniz ve kişisel blogunuz başkaları tarafından kontrol edilebilir.

Temayı daha detaylı incelemek isteyenler buraya tıklayabilir. Ayrıca meks ekibi temayı ücretsiz olarak incelemenize olanak sağlıyor bunun için yapmanız gereken tek şey demo adresine girdikten sonra üst kısımda bulunan Try it free! Butonuna tıklamak ve mail adresinizi yazmak. Ardından mail adresinize size özel oluşturulmuş bir WordPress blogunun admin paneli bilgileri gönderiliyor. (3 Gün boyunca temayı deneyimleyebiliyorsunuz.)

WordPress Blog teması, Sohbet temaları ve daha detaylı temalar için web sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. İleriki günlerde yine güzel wordpress temalarla sizlere sürprizlerimiz olacak.

Yazar: Murat

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.