Eski Mynet Sohbet Odaları

Sohbet odalarında tadı damağınızda kalan sohbet sitesi neresi deseler çoğu Mynet cevabını verir. Fakat Mynet İRC sunucusunu kapatarak yoluna başka alanlarda devam etme kararı aldı. Buda Mynet sohbet kullanıcılarını başka alanlara yönlendirdi. Yönlendirdi demeyelim de yönlendirilmek zorunda bırakıldılar.

eski mynet sohbet

Eski Mynet Sohbet

İRC aleminin dilinde dolaşır durur her yeni Sohbet sitesi açan eski mynet sohbet odaları cümlesini mutlaka kullanır. Biz kullanmadık kullanmayız da o ayrı ama kullanan arkadaşlar oldukça fazla olduğu için kurunun yanında yanıyoruz. Yeni sunucuların yada var olan sunucuların Mynet Domainlerine büyük oranda ağırlık verdikleri gözle görülür bir durum. Herkes bunun farkında ama neresi gerçek eski mynetcilerle dolu onu kimse bilmiyor. Herkes eski mynet sohbet ortamını sağladık eski mynetciler burda diyor ama kim nerde onu da açıkçası bilen yok.

Mynet İRC Sunucusunu Aktif Eder Mi?

Mynet İRC sunucusunu tekrar aktif eder mi? Ederse iyi mi olur kötü mü olur? Eski kullanıcısını, eski günlerini aratır mı aratmaz mı bilemeyiz ama şu bir gerçek ki eski mynet sohbet odaları diye açılan yerler mynet tadı vermiyor. Diyeceksiniz Mynet de Mynet kafamızı şişirdin yeter. 😀 Artık konuyu es geçiyorum bugun de bunu yazmak istedim. Değinilmesini istediğimiz konularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Hoşça Kalın Dostça Kalın. catlakkorsan

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.