Google Sıra Bulucu

Google Sıra bulucu Webmasterlar için her zaman doğru sonuç vermeyen araçlardan hep sıkıntı yaratmıştır. Aslında sıkıntı dediğimiz web sitelerimizin Google’da sıralamasının doğru olarak vermeyen araçlara karşı oluyor. Yanlış yerde yanlış şeyler ararsanız daha çok canınız sıkılabilir. İşte bizde sizin canınız sıkılmasın daha fazla diye Google Sıra Bulucular ile sitenizin en doğru sıralamasını nasıl öğrenebileceğiniz hakkında bir araştırma yapalım dedik ve sizlere kolay yoldan sitenizin sıralamasını bulmanızı sağlayacak araçlarla karşınızdayız.

wmaraci google sira bulucu

 & WmAracı ile Doğru Sonuçlar

WmAracı Google Sıra Bulucu ile sitenizin hangi kelimelerde kaçıncı sayfa ve sırada olduğunu kolay bir şekilde saniyeler içinde öğrenebilirsiniz. WmAracı aslında ilk kuruluş amacı olarak forum değil Webmasterlar için kurulan kolay kullanım araçlarıydı ve bundada oldukça başarılı oldular. Hala da başarıları devam ediyor ve zirvedeki yerini yıllardır korumaya devam ediyor. WmAracı Webmaster Forumunda, Google Sıra bulucudan üye değilseniz 2, üyeyseniz günde 5 defa faydalanabilirsiniz.

iyinet google sira bulucu

& İyinet Google Sıra Bulucu

İyinet ile Google sıralamanız Wmaracı kadar güvenilir ve üstelik üyelerine sınırsız sayıda sorgulama şansı veriyor. Web siteniz hakkında detaylı ve iyi bir inceleme ile sıralamanızı doğru bir şekilde bulabileceğiniz araç İyinet sıra bulucuyu tavsiye ediyoruz.

& Bonus Kelime Takip

Webde webmasterlar için en iyi iki sorgulama araçlarını tanıttıktan sonra sizlere birde bonus vermek istedik. Bonus oalrak Kelime Takip analizi yapabileceğiniz araç yine İyinet Sıra bulucu paneli içinde yer alıyor. İyinet Kelime takip sistemi ile web sitenizi ekledikten sonra sitenize ait 5 kelimeyi aynı anda saniyeler içinde takip edebilirsiniz. Üstelik hergün çıkış ve inişleri gösteren kelime takip sistemi işinize çok yarayacak ve zamandan tasarruf ettirecek. Artı olarak da kelime takip sistemine bir siteyi iki üç yada dört defa ekleyerek farklı kelimelerde takip şansıda bulunuyor.

Bugünlük de bu kadar sevgili dostlar bizi takip etmeye devam edin. catlakkorsan

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.