İphone’dan Android Telefona Resim Taşıma

Merhaba arkadaşlar İphone kullananlar bilirler resim taşımak çok zor ve imkansız olacağı şekilde bir ızdırap olur herkes için bu böyledir. İphone telefon kullanıyorsanız ve Andriod telefona geçiş yapmak istiyorsunuz resimlerinizi taşımak mı istiyorsunuz çözümü burada arkadaşlar başka yerde aramayın. İphone telefonunuzdan bluetooth ile yollayamazsınız resim zordur iphone buna izin vermez. İphone telefonlardan android telefonlara resim taşımak için sizlere 2 seçenek sunacağız eminim bunlardan birisi size faydalı olacak ve işinizi görmeye yarayacaktır.

iphone-android-fotograf-aktarma

İphone’dan Android’e Fotoğraf Paylaşımı 1. Yol

İphone Telefonunuzdan whatsapp ile fotograf aktarımı seçeneğini anlatacağım. Yeni aldığınız Android telefonunuza başka bir hat takın ve whatsapp uygulamasını Google Play’den indirip telefonunuza kurun. Daha sonra Whatsapp ayarlarınızı yaptıktan sonra İphone telefonunuzdan Android telefonunuza resimlerinizi rahatça aktarabilirsiniz. Eğer ki ikinci hat bulamıyorum tek başıma yapmam lazım diyorsanız 2. yol tam size göre diyor ve aşağıya iniyoruz.

İphone’dan Android’e Fotoğraf Paylaşımı 2. Yol

İphone telefonunuzdan android telefonunuza resim aktarmak için ilk önce App Store’dan Yandex Disk uygulamasını indirip telefonumuza kuruyoruz. Eğer bir yandex hesabınız yoksa kolayca hemen kayıt olun ve hesabınızı aktifleştirin. Daha sonra Yandex Disk hesabınıza giriş yaparak İphone telefonunuzdaki tüm resimleri Yandex Disk uygulamasına aktarıyoruz. Resimlerin aktarımı bir kaç dakika sürecektir sabırlı olmanızda fayda var. Tüm resimler yüklendikten sonra Android telefonunuza aynı Yandex Disk uygulamasını indirin ve giriş yapın. Tüm resimleriniz karşınıza çıkacaktır. İstediğiniz resimleri şimdi Android telefonunuza kolayca aktarabilirsiniz.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.