İRC Sunucularına Mobil ile Hiç Kopmadan Bağlı Kalın

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün yine yararlı bilgilerle karşınızdayım. İRC hakkında yeni şeyler yada tecrübeler için bloğu takip etmeniz yeterli olacaktır. Bugün sizlere İRC sunuculara kopmadan ( interneti kapatsanız bile) bağlı kalmanın formülünden bahsedeceğim. Böyle bir şey mümkün mü diye soran arkadaşları duyar gibiyim elbette mümkün yani sunucudaki her şeyi takip edebileceksiniz. Bu gerçekten mükemmel bir olay arkadaşlar kendim bizzat denedim ve bu tecrübemi de sizlere aktarmak istiyorum.

irccloud indir

İRCcloud ile Kesintisiz İRC Sohbet

İRCcloud ile sunuculardan kopmadan 24 saat değil, 48 hiç değil istediğiniz kadar siz kapatıncaya kadar bağlı kalabilirsiniz. İnternet bağlantınızı kapattıktan 3 yada 4 saat sonra kopabilir bu süre zarfına dikkat etmeniz gerekiyor. Android yada İOS İRCcloud programını telefona yükleyerek kayıt oluyorsunuz. E-mail hesabınıza gelen link ile hesabınızı aktif ettikten sonra hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. İRCcloud uygulaması en çok Sohbet sitesi sahiplerinin faydasına olacaktır. Çünkü 24 saat sunucuda ne olup bitiyor hepsini log tutuyor İRCcloud programı, bu sayedede ne olup bittiğini kendi gözünüzle gözlemleyebilirsiniz.

irccloud resim yollama

İRCcloud Bağımlısı Olacaksınız

İRCcloud ile İRC serverlardan kopmadan bağlı kalmanızın yanı sıra resim, video, emoji vs. özellikleri ile de vazgeçilmez bir İRC Sohbet programı olarak göze çarpıyor. Bu eşsiz İRC Sohbet programını sizde ücretsiz indirerek bağlı kalmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik eski yazılarınız yanı loglarınız bulut sunucuda yedeği alınarak istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. İRCcloud programının tek eksik yanı Türkçe dil sürümünün olmaması arkadaşlar, diğer tüm özelliklerini de çok beğeneceksiniz. Umarım yakında Türkçe dil sürümü güncellemesi de gelecektir.

Okuduğunuz için teşekkürler. yorumlarınızı Bekliyorum.

Hoşça Kalın, Dostça Kalın. catlakkorsan

İRCcloud Android için İNDİR

İRCcloud İOS için İNDİR

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.