İyi Ki Doğdun Doqa

Eglencekeyfi.Net Sohbet kanalı founderimiz kanalımızın doğası Global Kanallar sorumlumuz Doqa arkadaşımızın doğum günü bugun..

dogun gunu

İyi ki Doğdun Doqa iyiki Varsın!

Seni tanıdığımız güne sevinirken yeni aramıza katıldın ve bizimle birlikte mutlu günlerimiz oldu acı günlerimiz olmaz inşallah. EglenceKeyfi.Net ailesi olarak doğum gününü kutlar sağlıklı hayırlı nice yaşlar dileriz. EglenceKeyfi.Net Sohbet Sunucumuzun bugünkü sloganı Doqa için doğ! diyor nice yaşlara diyoruz. Doqa hayatında başarılara imza atman dileği ile EglenceKeyfi ailesine katıldıgın günden beri güzel dostluklar edindik harika arkadaşlıklar kurduk. Güldük eğlendik yeri geldi üzüldük fazla üzülmedik üzüntülü günlerimiz olmadı inşallah olmayacak diyoruz.

Doqa için Doğ!

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

 

Eglencekeyfi Ailesine Kattığın Neşe için Binlerce Teşekkürler.

Yazar: admin

2 thoughts on “İyi Ki Doğdun Doqa

  Doqa

  (10 Kasım 2017 - 13:57)

  Aman Allahım hislerimi nasıl anlatsam harikasiniz ya tesadüfen gelip sizin gibi harika insanlar tanidigim için çok mutluydum. Ama bugün inceliginiz ve kibarliginiz dan dolayı ayrıca tesekkur ederim iyi ki tanimisim sizi teşekkürler EglenceKeyfi… Ailesi 🙂

  GeNeRaL

  (11 Kasım 2017 - 00:37)

  Doğum günü kutlu olsun Doqa seni görmekten mutluyuz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.