Kadınların Fazla Kilo Problemleri ve Sebebleri

Kadınların fazla kilo problemleri en büyük sorunlarının başında geliyor. Öyle ki tüm sorunlarını bir kenara atıp fazla kilolardan kurtulunca kendilerini tüm sorunlarını halletmiş gibi hissedeceğini zannederler. Bazı kadınların kilo sınırı 60 kilo, bazılarının ise 55 kilo üstüne çıkınca kendilerini sumo güreşçisi gibi hissetme problemleri oldukça fazla olarak göze çarpıyor.

kilo verme onerileri

Kilolarım Çok Fazla Ne Yapmalıyım

Fazla kilolarınızdan kurtulmak için sizlere bazı öneriler vereceğiz. Tabii ki bu öneriler sizleri fazla kilolarınızdan kurtarır mı bilemeyiz ama biz yinede önerelim dedik. Önermesi bizden diyete uymanız sizden diyoruz ve başlıyoruz. Sizde kilolarınızdan şikayetçiyseniz öncelikle yapacağınız ilk iş sabah kahvaltısından kurtulun ve kahvaltı yapmayı hayatınızdan çıkarın. Bunun yerine sizlere çok da bilinen bir meyve elma yemenizi tercih ediyoruz. Sabah uyandınız karnınız zil çalıyor ne yiyeceğim diye düşünüyorsanız her hafta pazardan kendinize 2 kilo elma almanızı özellikle ve şiddetle tavsiye ediyoruz. Bazı kadınların olmazsa olmazı kahve içmek olarak da dikkat çekiyor. Sabah kahvaltısı yapmadan ve elmayı yedikten veya yemedikten sonra kahve suyunuzu koyun ve bir bardak kahve için. Sizde güne güzel başlayacaksınız.

kadinlarda fazla kilo problemi

Akşam Yemeğinde Hafif Yemekler Tercih Edin

Akşam yemeğinizde sizlerde bilirsiniz ki en çok kilo aldığımız zamandır. Akşam yemeğinde yeşillik yiyebilirsiniz. Akşam yemeğini tere, roka, domates, biber gibi her gün farklı şeyler yaparak geçirin ve böyle 2 ay devam edin. Eğer bilgisayar başında çok fazla vakit harcayan ve spor yapamayan biriyseniz bu tavsiyelerimiz tamda sizlere göre. Şimdilik bu kadar yazılarımız devam edecek bizi takip etmeye devam edin. Bol kilosuz günler diliyoruz.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.