Meşgule Atamadığımız Sabit Telefon Azizliği

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bambaşka bir konu ile geldim. Sabit telefon azizliği hepimiz yaşamışızdır yada yaşıyoruz hala.. Arayanın kim olduğunu bilmeden yada bilsek bile açmazsak telefonu sessize alma yada meşgule alma durumu olmadığı için o telefon sesini zarıl zarıl dinleriz hepimiz. Biraz uzun bir cümle oldu ama iki kere okuyun anlarsınız heralde. 🙂 Bende yazarken devrik cümle olmasın diye iki defa okudum. 🙂 Neyse konumuz okumak değil okumak ile ilgili konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

sessize alinan sabit telefon

Sabit Telefonun Kafamızı Şişiren Sesi

Sabit telefonların sesi hepimizin müsait olmadığımız zamanlarda yada kafamızı dinlerken, en rahatsız olduğumuz seslerden birisidir. Teknoloji herşeyi yaptı icat etti bir şu sabit telefonları sessize alma yada meşgule atma özelliği getirmedi. Buradan bilim adamlarına sesleniyoruz, eğer bunu akıl edemediyseniz bakın bizden sizlere yeni bir sabit telefon akım önerisi. Çoğu insan bu seslerden oldukça rahatsız olduğu için bu konuyu dile getirmek istedik. Siz konuyu nerden buldunuz diyecek olursanız sohbet odalarımızda telefonun meşgule atılması konusu geçerken buraya ulaştık. Malesef anladık ki sabit telefonlar bizi gereğinden fazla rahatsız etme özelliğine sahip en büyük icatlardan birisidir.

Her ne kadar bu zaman bu teknoloji ile yapılmamış olsada bu icat belki bi umut bekliyoruz. İnanınki çok satacaktır ilk ürünü biz almaya razıyız. 🙂

Yeni ve değişik makalelerde görüşmek dileğiyle. Hoşça Kalın Dostça Kalın. catlakkorsan

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.