Sanal Yalanlar

Merhaba Değerli okurlarımız. Sizlere yine ilginç ve değişik konularla karşınıza çıkıyoruz. Bir dakika sahne bizde diyerek sahneyi alıyoruz. Bugünkü konumuz Sanal dünyada ardı arkası kesilmeyen sanal yalanlar. Hepimiz çoğu kez duymuşuzdur ve duymaya da devam ediyoruz. Sizlere bu sanal dünyada ilginç ve bir o kadar da komik yalanlardan bahsedeceğim.

sanal seni seviyorum yalani

 – Sanal Dünyada En Büyük Yalanlar

1. Şu an senden başkasıyla konuşmuyorum. ( Ya yetişemiyorum işte, beş kişi birden yazıyor.  )

2. Ben de seni bekliyordum, sırf senin için girdim nete. (Sonuçta seni yeni tanıdım yoo ben başkasıyla konuşmak için mi girdim diyim yani )

3. Bu kadar hoş sohbet ettiğim kişiyi merak ediyorum seni görebilirmiyim? (Resim koy ya da kamera aç da güzelsen konuşmaya öyle devam ediyim, çirkinsen acil çıkmam lazım  )

4. Hiç ummadığınız, tipinize uymayan biri çıktı ise; çok güzelsin, çok tatlısın, önemli olan iç güzellik dış güzelliğe önem vermem, bir iki kelime ve ses kesilir. (Ya ne desem de çıksam, hiç hoşuma gitmedi )

6. Tanıdığım kişilerden çok farklısın. (Nasılım diye sorarsa, ne desem acaba 🤔)

7. Gözlerin çok güzel (Her kıza söylenen iltifat )

8. Senden çok etkilendim, seni görmek için mutlaka yanına geliceğim. ( En az 100 km mesafe var nereye geliyom, zaten para yok. Biraz daha oyalayayım, cepte dursun eğlenelim )

 

sanal yalanlar sohbet

EglenceKeyfi.Net Sohbet sunucumuzda yaşadığımız komik yalanlardan bir kaç tanesinden de bahsetmek istiyorum.

  • BARON nickli arkadaşımızın kendisi bizim için çok değerlidir. Adeta kanalımızın neşe kaynağı kasabımız bazen founderliğe çıkamadığı zaman BOT BOZULMUŞ yalanını kendisine devamlı söylüyoruz. Buradan Semih Kardeşimize selamlar. 🙂
  • Sohbet kanalında başka diyaloglardan ise hemen yeni gelen birisine kanımızın kaynaması yalanı. 🙂 Kanala tanımadığımız ve yeni bir arkadaşımız geldiği zaman onu tanımadan tanımak istediğimiz ve bizimle olmasını sağlamak için kendisine kanımızın çok kaynadğını ve kendisini çok sevdiğimiz yalanını söylüyoruz. 🙂

Siz değerli okurlarımızında eklemek istediği sanal yalanlar var ise yorumda belirtebilirsiniz. Sizleride çok seviyor ve sohbet sunucumuza davet ediyoruz.

Hoça Kalın Salıcakla kalın. catlakkorsan

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.