Sohbet Sitelerinde İçerik Sıkıntısı

Merhaba değerli okuyucularımız bugün sizlere İRC Sohbet sunucularındaki içerik sıkıntısından bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi İRC açmak kolaydır ama önemli olan web sayfanı geliştirmek. Çevreniz var vede bir kaç admin arkadaşınız var ise sunucu açmak çok basittir açarsınız geçersiniz başına herşey güllük gülistanlık olur.

web sitesi neden onemli

Web Neden Önemli?

Web sayfamız neden önemli diye açalım biraz konuyu isterseniz. Web sayfamız bildiğiniz gibi hepimizin amacı Google‘da bazı kelimelerde yukarıya çıkmak ve user sayımızı artırmak. Sohbet kelimesinde 1. sayfaya gelmek için hepimiz nelerden vazgeçmeyiz ki! Evet hepimizin amacı sohbet kelimesi chat, muhabbet vs. çoğaltabiliriz bu kelimelerde daha iyi yerlere gelmek istiyoruz. Bunun için web çok önemli bir girişken. Web sitelerinize özellikle sohbet sitelerinde içerik sıkıntısı çok fazlasıyla büyük bir sıkıntı haline gelmeye başladı. Kimi sohbet sitelerinde artık karıştırmışlar haber yayınlıyorlar. Bu kopya içeriklerin sitemize zararlarını anlatmama gerek yoktur sanırım. Kopya içerik atmayın boş kalsın daha yararlı olur. Google İndex‘im yükselsin diye düşünmeyin olayı yararlı içerikler hazırlayın. Kullanıcıların aradığını ne aradığını ne öğrenmek istediklerini yazın. Bildiğiniz kadarıyla ne olursa Google amcamız güncel bilgiyi ve tazeyi sever. Solmuş bir çiçeği kim ne yapsın ki. Google bizim sevgilimiz gibidir. Bence Google’yi anlamaya kadınlardan başlayın. Sevgilinize solmuş bir çiçek vermek istemezsiniz değil mi. Evet işte bütün mesele burada sevgilinize taze çiçekler verin onu mutlu edin ki oda sizi sevsin.

sohbet siteleri icerik sikintisi

Sevgilimiz Google

Sevgilimiz herşeyimiz aşkımız Google’mizi mutlu edebilirsek başarı gelir. Aksi durumlarda başarılar geçici olabilir. Çünkü yeni birisi gelir taze çiçeklerle karşılar güzel sözler söyler ve Google onu sizden daha çok sever. Dediğim gibi değerli okuyucular özgün olsun kötü olsun sizin olsun sizin kaleminizden olsun.

Sağlıcakla kalın catlakkorsan.

Yazar: admin

1 thought on “Sohbet Sitelerinde İçerik Sıkıntısı

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.