Sohbet Sitelerinde Userleri Sunucuda Tutma

Merhaba arkadaşlar Facebook ve Twitter‘ın gölgesinde kalmış İRC gelişememekle birlikte yerinde saymaya devam ediyor. Eskisi gibi artık fazla revaç yok irc sohbet sitelerine eskiden olsa kullanıcı bol istemediğiniz kadardı, şimdilerde ise kalan bir kaç bin user ile sunucular içerisine çekmeye çalışıyorlar. Bunun için adeta bir savaş var. Sohbet kelimesinde ilk sayfaya çık savaşı bunun için Sohbet siteleri web sitelerini en iyi şekilde kullanıcılarına hazırlamaya çalışıyorlar. Kullanıcının web sitenize girdiğinde ilk bakış çok önemlidir o ilk ön yargıyı iyi vermeniz durumunda kullanıcı karşısında 1-0 öne geçmiş sayılırsınız.

userleri sunucuda tutma

Web Sitenizin İlk Görünüşü Çok Önemli

Web siteniz ile sitenize gelen kullanıcılar temanıza artı olarak önem verir ve ne kadar kaliteli olduğunuzu kullanıcıya hissettirmeniz durumunda bir puanı cebe koymuş olacaksınız. Daha sonra kullanıcı sohbete bağlanarak içeriği ve asıl pastayı görmek isteyecektir. Web siteniz pastanızın sadece tadımlık kısmı idi bunu beğendirdik. Şimdi kullanıcı sohbet odalarına girerek pastayı daha yakından görmek ve onu daha yakından tatmak isteyecektir. Sohbet odalarınızda sohbet akışınız güzel ve gelen kullanıcıyı Sop ve Aop görevlileri sohbete çektiği zaman o kullanıcıyı sitenizde tutmamak için artık hiçbir sıkıntı kalmayacak. Siz elinizden geleni yapmışsınız demektir.

sohbet pastanin cilegi radyo

Pastanın Çileği Radyo

Kulalnıcıya web sitemizi beğendirdik sohbet akışımızda güzel 2 puan öne geçtikten sonra asıl mesele pastanın çileğinde olacak. Pastamızın çileği radyolarımız oluyor radyolarımızda aktif dj anonslu yayın olursa gelen kullanıcıya seslenir istek alırsa tebrik ederim 3 – 0 maçı kazandık ve userimizi tuttuk demektir.

Sağlıcakla kalın catlakkorsan

Yazar: admin

1 thought on “Sohbet Sitelerinde Userleri Sunucuda Tutma

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.