Sohbet Sitelerinin Usere İhtiyacı Yok

Merhaba arkadaşlar başlığı okuduktan sonra nasıl olur böyle bir şey diyeceksiniz biliyorum ama gerçek bu sohbet sunucularının usere hiç mi ama hiç ihtiyacı yok. Yeni açılan veya yıllardır devam edip gelen sohbet siteleri user kapmak için ağzını açarlar diye tahmin ediyorduk bu zaman kadar bu herkes için böyle, 2 hafta bu durumu gözlemledim. Usere ve çalışanın hiç mi hiç değeri yok yani arkadaşlar bir söz vardır meyve veren ağaç taşlanır diye tam olarak da durum bu şekilde siz meyvenizi verin uğraşın bir şeyler için sonuçta size kalan bir hiç olacaktır.

calismak emek karsiligi alamamak

Ne Yaparsanız Yapın Bir Gün Vazgeçilirsiniz!

Ne yaparsanız yapın bir sunucu için bir gün sizden bile vazgeçeceklerdir. Bunun en büyük örneğine bir kaç gün önce bir daha şahit oldum. Canlı şahidi bizzat çok samimi ve değer verdiğim bir arkadaşımdır. Ölü bir sunucuyu aldı yönetimini herşeyini arkadaşlar yaptığı çalışmalar ile sohbet sitesini üst sıralara ve sohbet kanallarını da userler ile samimi bir aile ortamı yapmayı başardı. Hala da daha iyisini için bir şeyler yapmaya çalışan bu arkadaşımız ufak bir tartışma yüzünden bir usere tercih edilerek silindi. Tek kalemde hemde bu kadar basit işte tüm emekleriniz tek kalemde silinebilir. User dediğimiz kişide Sunucu Sahibinin arkadaşı sözde bu yüzden sunucuyu ayakta tutan bir kişiyi silmek bu kadar basit işte…

sohbet siteleri

Userin Değeri Yok!

Bir başka yaptığım bizzat benim şahit olduğum bir olayda ise yine gözleme devam ettiğim sıralarda userin değerinin bir kez daha anlamış olduk. Bilindiği üzere EglenceKeyfi.Net Sohbet girişlerini kapatmış bulunmaktayız. Bundan vesile ile diğer sohbet sunucularında gezerek gözlem yapmaya başladım. Bir sunucuda ortam vs. arkadaşlık güzel olduğu için 1 hafta sohbet muhabbet takıldık. Ve 1 hafta sonunda tarafıma yapılan hakaret karşısında susmadığım için o sunucudan atıldım. 🙂 Evet arkadaşlar bu kadar basit yani atmak ve haksızlık karşısında duramayan insanlar gidip sunucu açmaya yelteniyorlar.

User olduktan sonra sunucu çok onlar size muhtaç diyorum… 🙂

Hoşça Kalın Dostça Kalın… Sevgilerler catlakkorsan

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.