Sohbet Sitemizde Kopya İçeriğin Zararları

Sohbet sitelerinde içerik sıkıntısını daha önce dile getirdiğimiz gibi birde kopya içerikler yükleyen arkadaşlar mecburen diyorum çünkü içerik olanağı olmadığı için yüklüyorlar. Web sitelerimize bir haber sitesi olarak görmekten artık vazgeçelim. Sohbet sitesine gelip haber okuyan kişi sanırım dünyada 10 yada 20 kişidir. Buda size denk geleceği aşikar tabii ki. Siz bir haber sitesi değilsiniz evet sadece Google index artırmaya çalışıyorsunuz. Ama bunun zararlarını da düşünmelisiniz. Kopya içerikler Google’da revaç görmez haber siteleri bile aynı kaynaktan aldığı için küçük haber siteleri resmen isyan ediyorlar. Düşünün ki bir sohbet sitesi haber pazarına nasıl girsin?

sohbet sitesi ozgun icerik

Bilgilendirici Makaleler Yazın

Makaleler ile web sitemizi güçlü tutmaya çalışalım arkadaşlar. Kopya içeriklere ziyaretçi almanız mümkün olmamanın yanı sıra sitenize de ileri ki dönemlerde büyük zararlar verecektir. Kısa dönemde sadece getirisi Google indexi olur size başka hiç bir şey olmaz olması mümkün görünmüyor. Zaten bir sohbet sitesine en fazla ne yazabilirsiniz. Şehir isimleri ile sohbet kelimesi kasıyor şuan bazı siteler sizde deneyebilirsiniz. Ben hala denemedim çünkü makalelerim hazır değil ve çoğu şehri tanımıyorum. Bu yüzden de kopya içerik yazmak istemiyorum. Bu zaman alır ama günlük 2 şehir yazarsanız bir buçuk ay gibi kısa bir sürede bitirebilirsiniz. Tabii ki her gün şehir kasacak değilsiniz. Araya başka şeylerde ekleyin mesela sohbet sitelerindeki sıkıntılardan bahsedin. Kendi karşılaştığınız sorunlar çözümü ve bunun gibi makaleler yazın. Makale yazmayı bilmiyoruz hocam dediğinizi anlıyorum. Evet arkadaşlar haklısınız bende makale yazmayı bilmiyorum ama bakın size bu yazıyı sizinle konuşur gibi yazıyorum. 🙂

sohbet sitesi kopya icerik

Kullanıcıyı Sitemizde Tutmak

Yazdığımız bir içerik ile okuyan ve sorununu çözen insanlar web sitenize tekrar tekrar gelerek arama yapacaklardır. Bundan hiç şüpheniz olmasın siz yeter ki bıkmadan sıkılmadan sorunları ve çözümleri yazmaya devam edin. Sizin yaşadığınız sorunları herkes yaşıyor. Ama çözümleri herkes her yerde bulamıyor unutmayın ve sadece yazın. Bu arada yazdığınız makalelerde resim içeriğine büyük önem vermelisiniz. Bu konuyu ileri ki günlerde tekrar dile getireceğim.

Şimdilik hoşçakalın dostça kalın.. catlakkorsan

Yazar: admin

1 thought on “Sohbet Sitemizde Kopya İçeriğin Zararları

    PePe

    (1 Aralık 2017 - 00:51)

    bilgilendirici teşekkürler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.