Sunucuları Birbirine Düşürmeye Çalışan Ergenler

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi yaşadığımız tecrübeleri sizlerle paylaşıyoruz. Bugünkü konumuzda ergen arkadaşlardan bahsedeceğim. Başka sunuculara gidip EglenceKeyfi.Net reklamını yapan arkadaşlar konumuz. Bu tür şahsiyetler kar amacı gütmeyen kuruluş gibi milleti birbirine düşürüp izlemek istiyorlar.

irc alemindeki ergenler

Reklam Yaparak Prim Elde Edilmez!

Bizim sitemizin reklamını diğer sohbet sitelerine gidip yapan arkadaşlar amaçları bizim sitemize saldırı yaptırmak ve zarar görmemizi sağlamak. Peki neden böyle bir yola başvuruyorlar? Bu şahsiyetler kişiliksiz karakterini kaybetmiş kişi yada kişiler bizim adımıza gidip diğer sohbet sitelerine saldırı veya reklam yapıyorlar. Normal olarak da orada görevli veya sunucu sahibi arkadaşlar bizim sunucumuza gelerek sinirli bir şekilde tepkisini gösteriyor yada saldırı yapmaya çalışıyor. Bunu yapanlar belli başlı kişiler zaten onlar kendini çok iyi biliyorlar. Benim sunucumda adminlik yapmış ve karakteri yetmediği için görevine son verilen kişiler bu yollara başvurabiliyorlar. Biz EglenceKeyfi.Net olarak hiçbir sunucuya gidip reklam yapacak kadar küçülmedik çok şükür. Öyle ki şöyle bir durum var gidip başka sunucuların geneline EglenceKeyfi reklamını neden yapalım? Neden kendimizi ifşa edelim? Bu bizim için olduğu gibi diğer sunucular içinde geçerli eminim herkesin başına geliyordur bu tür şeyler. Çünkü İRC aleminde karaktersiz kişilikler çok fazla olduğu için bu tür yöntemlere başvurabiliyorlar.

Sıfıra Sıfır Elde var Sıfır!

Sonuç olarak arkadaşlar bu tür kişilerin eline hiç bir şey geçmiyor karaktersiz kişilikleriyle ortada dolaşıyorlar. Benim sunucumda nicki Ali olur diğer sunucuda Veli olur nick versemde fayda etmeyecek yani değerli dostlar o yüzden yanınızdaki kişilere, sizinle yürüyenlere önce güvenmeniz konusunda şiddetle tavsiye ediyorum.

Bizi bilen bilir, tanıyan tanır arkadaşlar. Hoşça Kalın, Dostça Kalın. catlakkorsan

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.