Uykumuzu Almadan Sohbet Odalarına Baglanıyoruz

Merhaba değerli okurlarım bugün sizlere uykumuzu almadan sohbet odalarına sabahın bilmem kaçında giren kullanıcıları ve birazda kendimizi anlatacağım. Sohbet ve özellikle İRC Sohbet bağımlılıktır ve bir kere bulaştınız mı kolay kolay bırakamazsınız. Bir hastalık gibi düşünün yakalandınız ama bırakmak gerçekten çok güç alışmayın.

telefon ile sohbet

Uykuyu Boşver Sohbete Gireyim

Hepimiz yapıyoruz bunu uykumuzdan çalıyoruz çoğu zaman. Uykuyu feda ediyoruz bu bağımlılığımız için geceleri yatmıyoruz ama sabahları hemen kalkıyoruz. Sohbet odaları bağımlılık oluyor ve gözümüzü açar açmaz hemen giriyoruz oradaki ortam ve muhabbet bizi içine çekiyor ve adeta bağlıyor. Bazı alışkanlıklarınızdan isteseniz de vazgeçemezsiniz. Bunlar hayatınızın bir parçası olur ve onunla yaşamaya alışır onsuz olunca bir eksiklik hissedersiniz. Sohbet odaları da işte tamda böyle bir alışkanlık oluyor. Kimimiz iş yerimizden giriyoruz, kimimiz evimizden ve daha bazı arkadaşlarımız yolda bir yere giderken bile telefondan mobil sohbete girip ayrı kalamıyor. Bu derece bir bağımlılık sohbet odaları, dediğimiz gibi uykunuzdan vazgeçiyorsunuz. Sigara gibi düşünün sevmiyorsunuz bırakmak istiyorsunuz ama içtikçe içesiniz geliyor. Biliyorsunuz ki sigara zararlı ama bu zararı bile bile içiyorsunuz. Fakat sohbet odalarının da güzel yanı olduğu kadar zararlı yönleri de var. Çünkü burası sanal çoğumuz olduğumuz gibi olsak da bazı kişiler olduğundan farklı görünerek sizlere zarar verebilir. Bunları da iyi bilmeniz gerekiyor.

Sohbet odaları bağımlılık ve güzel bir bağımlılık arkadaşlık, dostluk güzel bir şey ve buda bizleri bu arkadaşla buluşma yerimiz sohbet odalarına bağlıyor. Sanal arkadaşlık desek de çoğu dostluklar sanalın da ötesine geçebiliyor. Gerçek arkadaşlarınızda bulamadığınız samimiyeti bazen sanalda bulabilirsiniz.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.