Yeni Sohbet Sunucularında Shell Reklamları

Merhaba değerli okuyucularım bugün sizlere sıkça karşılaştığım ve olaya anlam veremediğim bir konudan bahsetmek istedim. Yeni sunucu açacak arkadaşlarımızın da bu konulara göz atabileceği ihtimalini de düşünerek bu konuda sizlere kendi fikirlerimi söylemek istiyorum.

sohbet sitesi reklam

Yeni Sunucularda Shell Reklamları Her Yerde

Yeni açılan bir sunucuya gidin bakın kontrol edin çoğunda shell reklamları kalkmamıştır. Kurulduğu gibi duruyordur. Bunlarda sizlere olumlu dönüş yani fayda sağlasa amennah derim ama size bir faydası yok. Satın aldığınız bir hizmetin içinde yine o firmanın reklamını yapıyorsunuz. Tabii bana katılmayan arkadaşlarda olabilir ama bunlar sitenizde Google tarafından link çıkışı olarak görülmektedir. Neden durduk yere link çıkışı yapasınız ki? Web siteniz büyüyünce doğru işler yaparak bir şeyler başarınca aynı işi para karşılığı yapabilirsiniz. Neden bedava yani o kişi sizden para alıyor ve üstüne de reklam yayınlıyor. 😀 Bazı arkadaşların yani yeni sohbet sunucusu açan arkadaşlarımızın web bilgisi olmadığı için bunlara pek önem vermediğini gördüm bizzat gözlemledim. Bilmiyorsan firmaya gidip diyebilirsin ki kardeşim ben bunu reklamı istemiyorum lütfen kaldırır mısınız? Talebinizi alan firma isteğinizi ikiletmeden kaldıracaktır zaten.

Para ile Aldığınız Ürünü Yine Bedava Reklamını Yapıyorsunuz

Para karşılığı hizmet alıyorsunuz ve yine bu hizmeti bedava reklamını yapıyorsunuz ve bu size zarar verebilir. Karşı tarafında artı olarak fayda sağlar. Tabii ki herkesin hür iradesi kimsenin web sitesine karışamayız bu sadece bizden bir öneri sizlere o kadar. Shell firmalarına da bir lafımız yok onlarda işini gayet güzel yapıyorlar. Yani arkadaşlar diyeceğim o ki para karşılığı alınan hizmetin reklamını bedavaya yapmayın uzun lafın kısası bu.

Sunucu sahipleri öncelikle web sayfalarına önem vermeli ki gelen kullancı reklam vs. uğraşmasın sıkılmasın. Reklamlar kullanıcıyı sıkar ve bezdirir. Reklam olayını para kazanmıyorsanız koymayın. Bedava reklamlar yerine gidin Adsense’ye başvurun bakarsınız kabul edilir damlaya damlaya göl olur. 🙂

Hoşça Kalın Sağlıcakla Kalın. catlakkorsan

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.